TAKİPLİ ONLINE DİYET SİSTEMİ

  • Editör: mesude - Pazar, Nisan, 2017

TAKİPLİ ONLINE DİYET SİSTEMİ

Yoğun iş temposu nedeniyle ofisime gelmeye vakit bulamayanlar, ya da başarılı sonuçlarımızı görüp ancak başka şehir ya da ülkede ikamet edenler siz danışanlarım için hazırlanmış olan bir sistemdir. Sizler evinizde, ister telefonunuzun başında isterseniz bilgisayarınızın başında görüntülü yada konuşarak zaman ve mekan rahatlığı içerisinde takipli online diyet görüşmelerimizi gerçekleştiriyoruz. Bugüne kadar pek çok danışanımız takipli online diyet sistemi ile formuna kavuşmuştur. Hangi yaşta ve cinsiyette olursanız olun tek yapmanız gereken son 6 ayda yapılmış olan kan tahlil sonuçlarınızı bize göndermeniz ve web sitemizdeki online diyet başvuru formunu doldurmanızdır. Diyetisteyen Beslenme Danışmanlığı olarak sıkılmadan, çeşit çeşit diyet listeleri ile motivasyonu yüksek bir diyet yolculuğuna çıkacağınıza eminiz. Bizim için memnuniyetiniz öncelikli olandır. Mail yolu ya da whatsapp ile karar vermede zorlandığınız noktada imdadınıza yetişiyor ve sizin için doğru tercihler yapmanıza yardımda bulunuyoruz. Çocuğunuzdan, eşinizden, ailenizden, eğitiminizden yada işinizden kendinize vakit ayırmaya fırsat bulamıyorsanız takipli online diyet programımız tam sizlik. İster Amerika’da isterseniz Van’da olun, nerede olursanız biz sizin yanınızdayız. Bilgisayarın ucunda sizi en güncel araştırma ve makaleler ile bilgilendirecek merak ettiğiniz soruları cevaplıyor olacağız. Dünyanın her yerine kaliteli, güvenilir ve güler yüzlü hizmet götürebildiğimiz için çok mutluyuz.

Kendi başınıza yaptığınız diyet denemelerini bir kenara bırakın. Sağlıksız kilo vermeyin. Sağlığınız bizim için her şeyden önce gelir. Takipli online diyet sistemi ile sizlere zayıflama, kilo alma, bariatrik diyet, çocuklarda beslenme, özel günlerde beslenme, sağlıklı beslenme eğitimi, hastalıklarda diyet, kilo koruma döneminde diyet, emziklilik döneminde diyet hizmeti vermekteyiz.

İzmir’den takipli online diyet programı ile tüm dünyaya ulaşıyoruz. Sizlerde benimle birlikte İzmir takipli online diyet programımıza dahil olup başarılı danışanlarımın içerisine katılmak isterseniz www.mesudeevirgen.com adresindeki online diyet formunu tıklayabilirsiniz.

 

Diyetisyen Mesude EVİRGEN