Alsancak diyetisyen araştırmalarınız için

  • Editör: mesude - Pazar, Ocak, 2017

Alsancak İzmir’in önemli semtlerinden biri. Sizler Alsancak diyetisyen araştırmalarınız için sitemize ulaştıysanız hoşgeldiniz. Sağlıklı ve dengeli beslenme hepimiz için oldukça değerli. Sizlerde Alsancak’ta merkezi olan Mesude Evirgen Beslenme ve Diyet Danışmanlığı merkezimizden randevu alarak istediğini kilolara ve sağlıklı bir bünyeye ulaşabilirsiniz.

Alsancak diyetisyen araştırmalarınız için zaman kaybetmeyin.

İnsanlığın on binlerce yıllık deviniminde, daha önceki çağlarda obezite ve kilo almak olağan bir durum değildi. Açlık ve kıtlık eski çağların önemli sorunlarındandı. Yirminci yüzyılın ikinci yarısı yani 1950’li yıllardan günümüze, besinlerin saklanması ve taşınması kolaylaştıkça, refahımız arttıkça, öğünlerimiz ve öğünlerimizde tükettiğimiz gıdalarda misli olarak arttı.

alsancak diyetisyen
alsancak diyetisyen

Günümüzde eski zamanların tam tersin olarak önemli sorunlarımızdan biri şişmanlık ve obezite. Giderek yaygınlaşan kilo alma süreçleri, yüzyılımızda diyabet (şeker) hastalığının yaygınlaşmasına zemin oluşturdu. Her geçen gün insanların fazla kiloları, insanların sağlığında önemsemesi gereken bir durum halini aldı.

Sizler İzmir’in önemli merkezlerinden biri olan Alsancak’ta diyetisyen arayışı içindeyseniz zaman kaybetmeden Mesude Evirgen Beslenme ve Diyet Danışmanlığı Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Alsancak’ta merkezimizde gerçekleştirdiğimiz çalışmalar

Farklı hedef kitlelere yönelik farklı danışmanlık hizmetleri gerçekleştiriyoruz. Bebeklik çağında beslenme, çocukluk çağında beslenme, kadınlarda beslenme, ileri yaş bireylerde beslenme, sistemik rahatsızlığı olan bireylerde beslenme, sağlıklı kilo alma programları, sağlıklı kilo verme programları, bireysel ve kurumsal danışmanlıklar ile beslenme ve diyet danışmanlığı süreçlerimizi gerçekleştirmekteyiz.

Sistemik rahatsızlıklarda beslenmeyi biraz açacak olursak, diyabetes mellitus olan şeker hastalığı, kronik böbrek rahatsızlıkları, fenilketanüri ve çölyak rahatsızlıkları, metabolik durumlar vb. rahatsızlıklar özel bir beslenme programı ile kişilerin sağlıklarını devam ettirmeleri için beslenme danışmanlığı alabilecekleri bir alandır.

Ayrıca sporcu beslenmesi gibi özel alanlarda da merkezimiz faaliyet göstermektedir. Kurumsal firmalara yönelik beslenme danışmanlığı çalışmalarımız ile kurumlarımızın ve bireylerin gün içindeki verimliliklerini artıracak öneriler sunuyoruz.

Alsancak diyetisyen aramalarınız için iletişim numaralarımız

Mesude Evirgen Beslenme ve Diyet Danışmanlığı olarak yerimizi açık olarak tarif edecek olursak, Alsancak Devlet Hastanesinin karşısında Ali Çetinkaya Bulvarında yer alan  Yapan Apartmanındaki merkezimizde (numara:45 daire:1) çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Dilerseniz 0-232-421-14-16 numaralı telefondan bilgi alabilir, bizimle iletişime geçebilir ve randevu alabilirsiniz.