Beslenme Danışmanlığı

Beslenme Danışmanlığı

ŞİRKETLERE ÖZEL KURUMSAL BESLENME DANIŞMANLIĞI

‘’Diyetisteyen’’ olarak amacımız kurumunuzun iş performansını arttırmaktır. Çalışanlarınızın sağlıklı ve mutlu olmaları iş motivasyonlarını ve işteki verimliliklerini arttırmaktadır. Bunun için öncelikle çalışmalarımıza şirketlerinizin en önemli varlığı olan çalışanlarınız ile başlıyoruz. Doğru ve sağlıklı beslenme bilincinin oluşturulması verimliliğin en önemli noktasıdır. Yapılan araştırmalarda da sağlıklı ve dengeli beslenmenin iş hayatındaki performans ile birebir orantılı olduğu kanıtlanmıştır. Kurumsal Beslenme Danışmanlığı hizmeti alan şirket personellerinde, hastalanma oranları, işe gelmeme oranları ve iş üretkenliğinde büyük ölçüde değişiklik gözlenmiştir.

Diyetisyen Mesude Evirgen ile Kurumsal Beslenme Danışmanlığı kapsamında çalışanlarınıza sağlıklı beslenme eğitimleri, şirketinizin menü planlama danışmanlığı, yöneticilerinize özel sağlıklı yaşam programlarının geliştirilmesi hedeflenmektedir. Bunların beraberinde kilo problemi tespit edilen bireylerde kilo yönetimi programları da hizmet verdiğimiz alanlardandır.

Seyahatlerde, toplantılarda, özel organizasyonlarda çalışan bireylerin ve yöneticilerin sağlıklı beslenme noktasında kalite ve bilinçliliği arttırmada ‘’Diyetisteyen Kurumsal Beslenme Danışmanlığı’’ olarak gerek seminer gerekse sağlıklı beslenme eğitim hizmeti vermekten gurur duyacağız.

 

OKUL VE KREŞLERE ÖZEL KURUMSAL BESLENME DANIŞMANLIĞI

Okullarda ve kreşlerde de kurumsal beslenme danışmanlığı hizmet verdiğimiz alanlardandır. Çocuklarımızın bebeklik döneminden yetişkinlik çağına kadar sağlıklı büyüme ve gelişmeleri ebeveynler olarak en çok arzu edilen durumdur. Sağlıklı büyüme ve gelişmenin temelinde sağlıklı beslenme yer almaktadır. Sağlıklı beslenme ile okul başarısı doğru orantılı olarak ilerlemektedir. Ne kadar sağlıklı ve bilinçli olunursa derslerdeki başarıda beraberinde gelmektedir.

Okullarda çıkarılan yemeklerin kalorilerinin dengelenmesi ve sağlıklı beslenme örüntüsüne sahip olması gerekmektedir. Kreşlerde ve okullarda menü planlamasının beslenme uzmanı tarafından hazırlanması gerekmektedir. Çocuklarımız günün büyük kısmını okullarda geçirmektedir. Derslerindeki başarısı, motivasyonu ve konsantrasyonları için dengeli beslenme programı hazırlanmalıdır. Kahvaltı, öğle yemeği ve ara öğünler uygun koşullarda hazırlanıp, hijyenik koşullarda servis edilmesi gerekmektedir. Çocuklar geleceğimizdir, onların bilinçli ve sağlıklı olması bizleri ileriye taşıyacaktır. Onları mümkün olduğunca hazır yemek alışkanlığından uzaklaştırıp, sağlıklı tercihler yapma yönünde teşvik etmeliyiz. Bireylerin yeme davranışları küçük yaşlarda oturmaktadır.

Çocuklarımıza sağlıklı beslenme eğitimi ve minik seminerler düzenlemek hizmetlerimiz arasındadır. Kilo problemi yaşayan çocuklarımıza özel programlar hazırlamak hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. ‘’Diyetisteyen’’ olarak sağlıklı yarınlar diliyoruz.

 

Diyetisyen Mesude Evirgen/İzmir Diyetisyen

 

bizeulasin

Diğer Hizmetlerimiz